ANASAYFA HAKKIMIZDA REZİDANS HİZMETLERİMİZ ETKİNLİK MEDYABASIN İLETİŞİM E-KATALOG ÖDÜLLERİMİZ
loading
TR EN RU FA
Mülk Yönetimi Yatırım Danışmanlığı Sermaye Danışmanlığı Değerleme ve Danışmanlık Değerleme ve Danışmanlık Değerleme ve Danışmanlık Değerleme ve Danışmanlık Değerleme ve Danışmanlık Değerleme ve Danışmanlık
Punta Cana Havuzunda Suyun Büyüsüne Kapılma Vakti!Grand Sapphire'in geniş havuzu Punta Cana'da, eğlence sabah erken saatlerde başlayıp gece geç saatlere kadar devam ediyor! Gündüz şık cabanalarında kişiye özel bir deneyim yaşatan havuz, akşam üzeri başlayan DJ partileri ile dans etmeyi sevenlere unutulmaz saatler vadediyor.

Punta Cana'nın yanı sıra farklı büyüklükte açık yüzme havuzları bulunan rezidansın kapalı havuzunda ise hem günün yorgunluğunu atabilir hem de kendinizi suyun ritmine bırakabilirsiniz. Havuz başındaki barlarda güne serin bir mola vermek, sonsuzluk havuzu Infinity'de zaman kavramını unutmak ve dört mevsim kapalı havuzda yüzmek ise Grand Sapphire'de yaşayacağınız özel anlardan sadece bazıları...
Infinity Pool'da Sonsuzluk Hissini Yaşayın!Grand Sapphire'in sonsuzluk hissi uyandıran ve Akdeniz'in derin mavilerine karışan havuzu Infinity, rezidans sahiplerine uzun süre akıldan çıkmayacak bir manzara sunuyor. Yaz boyunca en çok zaman geçireceğiniz alanlardan biri olacak havuzda, hem Akdeniz'in en güzel renklerine ortak olacak hem de yüzerken sonsuzluk hissini yaşayacaksınız. Kusursuz bir manzaraya bakan terasın zengin içecek sunumlarının yapıldığı havuz başında, güneşin ve özel olduğunu hissetiren kusursuz hizmetlerin keyfine varın! Club Sapphire dünyasında her şey tam da hayal ettiğiniz gibi... Yalnızca size özel...
Suyun Daha Eğlenceli Hale Getirildiği Bir DünyaRenk renk kaydıraklar, güvenli alanlar ve heyecan dolu anlar... Çocukları mutlu eden ve en az onlar kadar büyükleri de heyecanlandıran aquapark havuzu Waterland'da, heyecan dolu anlar yaşamaya hazırlanın! Farklı büyüklüklere ve formlara sahip aquapark bantları, hem çocuklara hem de içindeki çocuktan vazgeçmeyen büyüklere eğlecenin kapılarını ardına kadar açıyor. Siz de isterseniz çocuğunuzun eğlencesine ortak olabilir, isterseniz o sınırsız heyecanı yaşarken kendinize özel zamanlar ayırmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
Enfes Lezzetler Denemeye Hazırlanın!Misafirlerine birbirinden lezzetli tatlar sunan bir ana restoran, özel lezzetlerin sunulduğu et restoranı, taze deniz mahsullerinden vazgeçemeyenlere özel bir balıkçı ve hamburger severleri mutlu edecek bir fastfood restoranı... Grand Sapphire'in resort bölümünde hizmet veren restoranlar, rezidans sakinlerini de enfes tatlarla ağırlıyor. Günün her öğününde lezzetli tatlar denemek ve misafirlerinizi şık restoranlarda ağırlamak isterseniz damak zevkinize en uygun restoranı seçmeniz yeterli! Grand Sapphire'in yetenekli aşçılarının hazırladığı özel sunumlara ise bayılacağınız garanti!
Burası Grand Sapphire Çocuk Kulübü, Burada Her Şey Onlara Özel...Çocukları mutlu eden aktiviteler ve rengarenk oyun alanları... Grand Sapphire'in konusunda uzman bir kadro eşliğinde hizmet veren çocuk kulübünde çocukları unutulmaz saatler bekliyor. Gün içerisinde çocuğunuzu bırakabileceğiniz, onu mutlu ederken size de güvende olduğunuz huzurunu yaşatan çocuk kulübündeki her detay onlar için özel olarak tasarlandı. Eğlenceli çocuk yapımlarını izleyebilecekleri açık hava sineması, maceradan maceraya koşacakları oyun alanı ve onları geleceğin sporcusu yapacak spor imkanları çocuk kulübü içerisinden sunulan özel olanaklardan yalnızca birkaçı...
Sağlıklı ve Doğal Beslenme Grand Sapphire'deGrand Sapphire'de çocuklarınızla beraber günümüzün yükselen trendi organik hayatın bir parçası olmaya hazırlanın! Organik hayatı destekleyen hizmeti ile çocuklar, ağaçların tohumdan meyve verene kadar olan sürecine tanık oluyor. Doğanın gücünden ilhamla hazırlanan organik bahçede çocuklar, Akdeniz'e özgü meyve ve sebzeleri belki de ilk kez dalında görüp toprağa dokunmanın mutluluğunu yaşıyor. Tohum ekme sürecine dahil olup ağaçların büyümelerini görmek ise miniklerin burada yaşayacağı özel deneyimlerden biri oluyor.
Grand Organic SPA Uygulamaları ile Her An Işıldayın!Dünyanın en seçkin ürünleri ile yapılan bakım uygulamaları, deneyimli bir ekip tarafından sunulan masaj alternatifleri ve şımartan dokunuşlar... Şehrin karmaşasından arınıp yeni bir başlangıç yapmak için Grand Organic SPA'ya davetlisiniz. Yöresel ve organik ürünlerle yapılan uygulamaların yanı sıra SPA alanında geleneksel Türk hamamı, şık bir sauna ve suyun büyüsüne kapılacağınız bir jakuzi de bulunuyor. Siz de kendinizi Grand Organic SPA'da işin ehli terapistlere teslim edip hem bedeninizi hem de zihninizi yenilemek için geç kalmayın.
Spor Olanakları ile Sağlıklı Bir YaşamEğlenceyi garantileyen voleybol sahası, özel tenis kortu, heyecan dolu müsabakaların düzenleneceği beach volley sahası ve mini golf imkanıyla Grand Sapphire, spor severlere pek çok olanak sunuyor! Donanımlı ekipmanların yer aldığı bir spor salonu ve takım oyunu gerektiren branşlar için geniş saha imkanları olan Grand Sapphire'de, spor yaparken zaman kavramını unutacaksınız. En az yetişkinler kadar minikleri de düşünen rezidansta onların da beden gelişimine katkıda bulunacak birçok spor imkanı bulunuyor. Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için özel hissedeceğiniz bir yaşam alanının hayalini kuruyorsanız, Grand Sapphire ile tanışmak için geç kalmayın.
Bambaşka Bir Yaşam AlanıGrand Sapphire ile tanıştığınız ilk andan itibaren özel hissetmeye ve ayrıcalıklı hizmetler ile ağırlanmaya hazırlanın! Rezidans içerisinde hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler ve lüksün konforunu yaşatan yaşam alanları hep yanı başınızda olacak çünkü... Kendinizi özel hissettirecek her detayın düşünüldüğü Grand Sapphire'de, kaliteyi konforu buluşturan yaşam alanları, sakinleri için lüks yaşam olanaklarını ulaşılabilir kılıyor. Rezidansın girişinde yer alan hediyelik eşya mağazası, market ve kuaför size bu ayrıcalıkları yaşatacak dükkanlardan bazıları...

Bilgi Talep Formu

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Grand Sapphire Resort, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor.
ANASAYFA HAKKIMIZDA REZİDANS HİZMETLERİMİZ ETKİNLİK MEDYABASIN İLETİŞİM E-KATALOG ÖDÜLLERİMİZ
Gizlilik Sözleşmesi
Grand Sapphire Resort sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir.
Bu gizlilik politikası Grand Sapphire Resort tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.
Grand Sapphire Resort, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir Grand Sapphire Resort web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.
Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması
Grand Sapphire Resort web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli
Grand Sapphire Resort sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
• Sizi elektronik posta, SMS, MMS ve telefon ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
Grand Sapphire Resort, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Grand Sapphire Resort olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz.

Site Kullanım Şartları
Grand Sapphire Resort web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. Grand Sapphire Resort web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler
Grand Sapphire Resort 'un, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. Grand Sapphire Resort bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

Grand Sapphire Resort web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.